Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

S.S.S.

KR UZEM’de dersleri kimler anlatıyor?

KR Akademi dersleri Türkiye’nin en çok satan yayınlarını yazan marka isimler tarafından anlatılmaktadır. Dersler tamamen sınav odaklı anlatılmakta ve anlatılan konuyla ilgili hangi yıl nası soru geldiği, bu yıl nereden nasıl soru beklendiği mutlaka açıklanır. Sınavda istenenden ne eksik ne fazla anlatılır.

Türkiye’nin marka isimlerinin tek çatıda toplandığı kadromuzu

Öğretmenlerimiz sekmesinden inceleyebilirsiniz

 

KR UZEM Video derslerin avantajları neler?

Dershane Örgün Eğitim                         &                  İnternette Video Ders

> Dersi sadece sınıfta ve belirtilen saatlerde > Bilgisayarınızın olduğu her yerde istediğiniz gün ve saatte

> Dersi bir ya da iki defa dinleyebilirsiniz > Tekrar tekrar istediğiniz kadar izleyebilirsiniz

> Kurumdaki öğretmen kadrosuyla sınırlıdır > Türkiye’nin en iyi Eğitimcileri size ulaşır

> Yüksek bütçe ayırmalısınız. > Dershanenin dörtte bir fiyatına elde edersiniz

> Dershaneye ulaşım için zaman kaybı vardır > Ulaşıma ayıracağınız zaman size kalsın

KR Akademi Derslerinin diğerlerinden farkı ne?

KR Akademi video dersleri profesyonel stüdyoda özel olarak hazırlanmıştır. Dersler akıllı tahtada tam ekran hazırlanmış HD görüntü kalitesiyle sunulmuştur. Diğer canlı derslerdeki küçük ekranda eğitimci ve slayt görüntüsü pedagojik açıdan yetersiz olduğu için tam ekranda ders işlenmektedir, böylece ders anlatımı sırasında hem eğitimciyi hem de tahtayı rahatlıkla dikkatiniz dağılmadan takip edebilirsiniz. Kaliteli HD ve tam ekran derslerle akıllı telefonlardan da dersleri kolayca takip edebiliyorsunuz.

KR Akademi ders paketlerini alanlar memnun mu?

Her yıl Kr Akademi eğitim paketleriyle sınava hazırlanan binlerce adayın tamamının yorumuna ulaşamasak da onlardan gelen her yoruma sitemizde yer veriyoruz. Sizler de olumlu olumsuz görüşlerinizi bize bildirerek katkı sağlayabilirsiniz.

KR Akademi özellikle son yıllarda KPSS ve Banka Sınavları başta olmak üzere sınavlarda yakaladığı birebir aynı sorularla kendini ispatlamıştır. Bundan dolayı derslerimizi takip eden adayların arkadaşlarını yönlendirmesiyle 2015’te üye sayımız %70 artışla rekor kırmıştır.

Adaylardan gelen Yorumlar için Tıklayınız

Dersleri istediğim zaman izleyebilir miyim?

Evet dersleri istediğiniz zaman 7/24 izleyebilirsiniz, zaman sınırlaması yoktur.

Videoları İzleme sınırı var mı?

Hayır, ders izlemede sınır ve kota uygulamamız yok, istediğiniz dersi, dilediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebilir, ileri geri alabilir bu sırada rahatça not tutabilirsiniz.

Dersler güncel mi, ne zaman hazırlandı?

2016 Sezonu için tamamen güncel olarak hazırlanan tüm derslerimiz yıl içerisinde de sürekli güncellenmektedir. Sınav müfredatında bir değişiklik yapılması halinde eğitimcilerimiz tarafından hem konu anlatımı hem de soru çözümleri hazırlanarak eğitim paketimiz güncellenmektedir.

(2015 Yılındaki sınavlara giren eğitimcilerimiz tarafından tüm sınavlar takip edilmektedir.)

Sadece konu anlatımı mı var, soru da çözülüyor mu?

KR Akademi derslerinde sade konu anlatımı değil binlerce soru çözümü de yer almaktadır. Her konu anlatımı içinde çözülen örneklerin dışında ünite sonlarında nokta atışı soru çözümlerine geçilmekte hem konu pekiştirilmekte hem de sınavda karşılaşabileceğiniz soruları yakalamaya yönelik nokta atışı çözümler yapılarak, sınavda üyelerimizin puanını yükseltmeye yönelik çalışma yapılmaktadır.

Dershanede anlatılan her şey bu derslerde de anlatılıyor mu?

Sınav müfredatı eksiksiz olarak derslerimizde yer almaktadır. Türkiye genelinde tanınmış yayınevlerinin de komisyon yazarı olan eğitimcilerimiz, soru gelen her başlığı püf noktalarıyla anlatırken, gereksiz bilgi kirliliğinden uzak durarak size zaman kazandırmayı hedeflemiştir. Derslerde ne eksik ne fazla bilgi yer almaktadır.

İstediğim dersler alsam olur mu?

KPSS GYGK setini ister tek ders ister tam set olarak alabilirsiniz. Diğer eğitim setlerimizse set olarak satışa sunulmuştur.

Satın aldığımda hemen izleyebilir miyim?

Seti kredi kartınızla satın aldığınızda sistem otomatik olarak 2 dakika içinde e-posta adresinize kullanıcı adı ve şifrenizi göndermektedir. Bu bilgilerle sitenin sağ üstündeki Giriş sekmesinden anında giriş yaparak dersleri izlemeye başlayabilirsiniz.

EFT ile alımlarda 3129112020’ye bilgi vermeniz yeterlidir.

Ödemeyi nasıl yapabilirim, taksit imkanı var mı?

Kredi kartı veya EFT/Havale seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına tek çekim anlaşmalı banka kartlarına (Bonus, World, Maximum, Aksess, Cardfinans, Asya Kard, Paraf) 4 takside kadar taksit imkanı sağlanmaktadır.

EFT/Havale için Hesap Bilgilerimiz

Hesap Sahibi : KR Eğitim Bilişim ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.

Banka Adı : Ziraat Bankası

Şube Kodu - Adı : 685 - Kızılay Şubesi  (Bazı ATM’lerde 0685)

Hesap No : 65501471-5001

IBAN : TR22 0001 0006 8565 5014 7150 01

Kredi kartıyla alışveriş için site güvenli mi?

KR Uzem alt yapısı kredi kartıyla alıverişler için SSL güvenlik alt yapısına sahiptir. Ayrıca Dünya’nın en büyük ödeme sistemi PAYU üzerinden işlem yapıldığı için güvenle alışveriş yapabilir ve ekstrenizden de işleminizi kontrol edebilirsiniz.

Dersleri misafir üye olarak izleyebilir miyim?

Evet, misafir üyelik sayfasındaki formu doldurun 2 gün süresince seçeceğiniz paketteki dersleri ücretsiz izleyebilirsiniz.

DVD veya CD gönderiyor musunuz?

KR UZEM video derslerini internet üzerinden sınava kadar sınırsız izleyebilirsiniz. Ancak tüm paketlerimizi isterseniz www.krakademi.com adresinden DVD seti olarak da alabilir internetsiz ortamda da kalıcı olarak dersleri izleyebilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletlerden izlenebiliyor mu?

Evet derslerimiz akıllı tahtada tam ekran olarak hazırlandığı için tüm akıllı telefon ve tabletlerden de izleyebilirsiniz.

Android işemcilerde dersleri doğrudan izleyebilirisiniz.

İOS işlemcilerde ise puffin uygulamasını indirerek sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz.

Video ders paketini hangi tarihe kadar izleyebiliyorum?

Aldığınız eğitim paketini, sınav tarihine kadar sınırsız izleyebilirsiniz. (Banka sınavları paketi yıl başına kadar geçerlidir.)

Sistem hızlı mı, rahatça izleyebilir miyim?

KR Uzem, 2015 eylülde yenilenen V3 alt yapısı ile aynı anda 10.000 adayın online video izleme kapasitesine sahiptir. İnternet hızınızda sorun olmadığı müddetçe takılmadan her dersi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Uzun süreli ders izlemelerinin ardından tarayıcınızın ayarlar sekmesinden geçmişi (çerezleri) temizlemeniz izleme hızınızı daha artıracaktır.